Anadolu Sigorta Kavacık

Tomris Güzelyurt 23 Haziran 2016

Anadolu Sigorta Genel Müdürlük Binası Yeni Çalışma ve Sosyal Alanlarıyla Büyüyor

Türk sigorta sektörünün köklü ve öncü kuruluşu Anadolu Sigorta, üç yıl önce taşındığı Kavacık’taki çevre dostu Genel Müdürlük binasını, engelli iş ortakları ve müşterilerinin de çok daha rahat kullanacağı yeni çalışma ve sosyal alanlarıyla geliştirmeye devam ediyor.

Çalışanların Tüm İhtiyaçları Bir Noktada Toplandı

Binadaki yeni düzenlemeler kapsamında son olarak kullanıma açılan ve toplam 4.000 m2 brüt alana sahip kat alanında, yaklaşık 2.000 m2 arşiv, 800 m2 ofis, 300 m2 ise toplantı odaları şeklinde mekan örgütlenmesi gerçekleştirildi. Kalan 900 m2’lik alan, ortak alanlar, fuaye ve sosyal alan olarak tasarlandı. Geliştirme kapsamında, daha önce İkitelli’de hizmet veren arşiv birimi de Kavacık’a taşınarak B2 katında hizmet vermeye başladı.

“İş Sağlığı ve Güvenliği” kapsamındaki tüm riskler göz önüne alınarak bu anlamda eksiksiz halde bir arşiv ve hazırlık ofisi hazırlanırken, çalışma alanları ergonomik açıdan modern halde ve çalışan sağlığı gözetilerek düşünüldü. Arşivin B2 katına taşınmasıyla daha önceden en erken bir gün olan evrak ulaşım hızı saatlere, çok acil durumlar için ise dakikalara indirilmiş oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir