Türk avukatlık bürosunun dünya çapında başarısı:

Tomris Güzelyurt 21 Ekim 2016

 

1477037997_f__rat__zgiFIRAT İZGİ AVUKATLIK ORTAKLIĞI GIR (Global InvesigationsReview)100 LİSTESİNDE YER ALDI

Fırat İzgi Avukatlık Ortaklığı (www.firatizgi.com),bağımsız uluslararası bir yayın olan Global InvestigationsReview tarafından, Kamusal ve Şirket İçi Soruşturmalar alanında global ölçekte ve bağımsız araştırmacılar tarafından yürütülen detaylı araştırmalar sonucunda, her ülkede lider avukatlık bürolarının listelendiği GIR100 listesinde yer almayı başaran ilk Türk hukuk bürosu oldu.

GIR 100 listesi, yüzlerce GIR çalışanının dünyayı dolaşarak, dünyanın bütün ülkelerinden hukuk büroları hakkında topladıkları bilgilerin değerlendirilmesiyle oluşturuluyor. Her sene oluşturulan liste, soruşturmalar konusunda dünyada en başarılı hizmet sunduğu tespit edilen büroları belirliyor.

GIR 100 (Global InvestigationsReview 100) hakkında

GIR 100, dünyada önde gelen sınır ötesi soruşturma uygulamalarına ilişkin yıllık olarak yayınlanan bir rehber niteliği taşımaktadır. Her yıl kapsamlı araştırmalar sonucunda, devlet tarafından yürütülen veya şirket içi çok yönlü, sınır ötesi soruşturmaları başarılı bir şekilde ele alabilen, dünya çapında 100 hukuk firması listelenmektedir.

Fırat İzgi hakkında

Fırat İzgi Avukatlık Ortaklığı Elvan Sevi Fırat ve Mehmet Feridun İzgi tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Öncelikle enerji, yaşam bilimleri (life sciences), doğrudan satış endüstrilerinin alanında lider yerli ve yabancı kurumlarına danışmanlık hizmeti veren Fırat İzgi özellikle; uluslararası yatırımlar, kamu ilişkileri, yolsuzlukla mücadele, kamusal ve şirket içi soruşturmalar ile idari ve hukuki uyuşmazlıkların çözümü konularında müvekkillerine avukatlık hizmeti vermektedir.

İlgili listeye aşağıdaki adresten ulaşılabilir;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir